Skontaktuj się z nami

Tel: + 86-20-81716752

Faks: + 86-20-86519325

Tłum: +8613533180895

E-mail:Cathy001@gdbahe.com

Dodaj: Budynek 51, 1850 Chuangyi ogród nr 200 wschód Fangcun Avenue, Liwan District, Kanton, Chiny

Wysoki profil i elegancko-kryty stadion Aluminiowy panel ścienny Dec 13, 2017

Ten stadion znajduje się w Kalifornii, zwany Roberts Pavilion, jest    Nowo wybudowany kryty stadion College of Liberal Arts w Kalifornii. Roberts Pavilion wykorzystuje panel ścienny PVDF z aluminium do dekoracji zewnętrznej, cały wygląd jest szlachetny i jasny, przyciąga wiele osób, które mają impulsem do odwiedzenia i cieszyć się tym wyglądem. Zewnętrzny panel z fluoro-węglowego aluminium z pojedynczą ścianką osłonową jest odporny na warunki atmosferyczne, odporność na warunki atmosferyczne może wynosić nawet 30 lat, a kolor nie blaknie.


5.jpg


Roberts Pavilion jest wyjątkowo lśniący i świeci w nocy. Obecnie panel ścienny PVDF z aluminium jest stopniowo stosowany do Wandy, Wal-Martu i innych dużych projektów galerii, galerii handlowych.


1.jpg4.jpgHala rewizyjna Roberts Pavilion zastosowała aluminiowy panel o strukturze plastra miodu jako dekoracja sufitu, sufit aluminiowy o strukturze plastra miodu może mieć efekt izolacji akustycznej, jest to wysokiej klasy materiał budowlany do zastosowań związanych z dekoracją wnętrz.

3.jpg


Ale strefa fitness Roberts Pavilion jest bardziej tandetna, wykorzystując sufit z profili aluminiowych Wood Grain , z jednej strony wzmacnia przepływ powietrza w przestrzeni, ale także zwiększa elastyczność projektowania wnętrz i ozdobnych dla aluminiowych rur prostokątnych .


2.jpg