Skontaktuj się z nami

Tel: + 86-20-81716752

Faks: + 86-20-86519325

Tłum: +8613533180895

E-mail:Cathy001@gdbahe.com

Dodaj: Budynek 51, 1850 Chuangyi ogród nr 200 wschód Fangcun Avenue, Liwan District, Kanton, Chiny

Proces trawienia okleina aluminium Sep 11, 2017

Z odtłuszczania → → → kwas korozję pranie pranie pranie pranie pranie pranie pranie mycie utleniania → → → → → → → alkalicznych korozję → → do prania.

Profile po pierwszym korozję kwasu, po alkalicznego, światła, przed końcem utylizacji. Centrum technologii jest trawienie kwasem, mechaniczne wzór, piasek, itp są określane przez korozję kwasu. Różni się od alkaliczne eclipse, największą zaletą preparat jest mechaniczne wzór silne, z piasku szybko, niskie zużycie aluminium, zwykle 3-5 minut do końca, zużycie aluminium jest prawie alkaliczne trawienie 1 / 8-1 / 6.

Jednak problemy środowiskowe kwasu korozji coraz bardziej wybitne: kwas zbiornik ucieczki HF toksyczne gazy i mycia zbiornika zanieczyszczeń. Fluorki są zazwyczaj wysoce toksyczne i usuwania jest trudniejsze. Dodatkowo po leczeniu kwasem, akwaforta, wygląd ciemne włosy ciemne, choć ostatni alkalicznych ciągłej erozji i światła, może być rozjaśniona trochę, ale nadal bardzo ciemne, zarówno na podniesienie proces, ale również straciła blask, który również potrzeba aluminium Fornir przedsiębiorstw do poprawy.

Okleina aluminium trawienia skutecznie poprawia efektywność produkcji aluminium okleina i zmniejsza koszty produkcji aluminium okleina i prowadzi do zanieczyszczenia środowiska. Aluminium okleina przedsiębiorstw musi w związku z tym, czy środki niezbędne ochrony środowiska, tendencji rozwoju.