Skontaktuj się z nami

Tel: + 86-20-81716752

Faks: + 86-20-86519325

Tłum: +8613533180895

E-mail:Cathy001@gdbahe.com

Dodaj: Budynek 51, 1850 Chuangyi ogród nr 200 wschód Fangcun Avenue, Liwan District, Kanton, Chiny

Jakie są główne funkcje rolety? Sep 11, 2017

W wygląd miły, ale również może blok UV, ochrona prywatności, Dongnuanxialiang i tak dalej. Tu dochodzimy do szczegółowy opis jego funkcji.

Rolety wyglądają proste i hojny, z bardzo ładne dekoracyjne elementy. Bezpośrednio można odstawić, bardzo proste i hojny, który będzie nie zajmują miejsca. Tego rodzaju zasłony nie wpłynie na naszej linii wzroku, scenerii za oknem można określić jako rzut, podczas gdy szerokość pokoju nie ma wpływu. Posiada również ważną funkcję do ochrony prywatności, ten rodzaj kurtyny jest głównie przez kierunek wypukłości do blokowania zewnętrznej linii wzroku. Kiedy powierzchni wypukłej strony w kierunku domu, nasz cień nie jest widoczne poza domem, posiada pewną funkcję cieniowania. Tego rodzaju zasłony mają bardzo dobre działanie ochronne na naszą prywatność. Migawki do czyszczenia jest bardzo wygodne, nie musimy go usunąć, wystarczy przetrzeć wilgotną szmatką może być na mokrą szmatką umieścić trochę neutralnego detergentu jest bardziej wygodne. W tej chwili Twoje serce może być wątpliwości to nie znikną, to nie trzeba się martwić o to, nie jest wyblakły, głównie dlatego, że produkt ma bardzo dobre wyniki wodoodporny.

Rolety można ponadto zablokować wejście światła ultrafioletowego. Szczególnie w lecie UV jest bardzo toksyczny, kiedy to wchodzi do pokoju, nasze meble znikną. I instalacji takie rolety, nie masz się obawiać, że meble będą zanikać. Ostatni punkt jest że takie rolety Dongnuanxialiang, wykorzystuje materiał ma bardzo dobra izolacyjność, temperatury w zimie pokoju nie będą rozrzucone. I latem gorące powietrze z zewnątrz też jest trudno wejść.