Skontaktuj się z nami

Tel: + 86-20-81716752

Faks: + 86-20-86519325

Tłum: +8613533180895

E-mail:Cathy001@gdbahe.com

Dodaj: Budynek 51, 1850 Chuangyi ogród nr 200 wschód Fangcun Avenue, Liwan District, Kanton, Chiny

Trzy zasady aluminium wytłaczania profili zamówień Sep 11, 2017

Po pierwsze: nie bardzo tanie, aby wybrać

Koszt aluminium = wytłaczanie aluminium przetwarzania kosztów + materiały + transport + aluminium ceny spot.

Są bardzo przejrzyste, koszt aluminium są prawie, znacznie niższa niż cena rynkowa, pierwszego możliwego: mniejsza masa za metr; drugi: sztabki aluminium jest stosowanie recyklingu odpadów aluminiowych; trzeci: powiększenia straty

Po drugie: wiem tylko sprzedaż materiałów, które nie wybrać dostawców

Przygotować trochę towarów, przenieść kilka przewodów Miss, online chcesz zrobić promocji mogą być otwarte. Są one często boli przez naszych nabywców. Miss, głównie okablowanie nie wiem jak używać, tylko znać cenę jednostkową. Jak używać do potrzeb klientów; Jak zrobić najlepsze ekonomiczne; w różnych miejscach w ten sposób jest najlepszy sposób, aby połączyć.

Po trzecie: Wybór dostawców oparte na produkcji aluminium

Zorientowane na produkcję aluminium dostawców, ogólnie są zaangażowani w to przemysł ponad 5 lat, użytkownikom, posiada bogate doświadczenie praktyczne, jakości produktu i wydajność są bardzo dobre zrozumienie i opanowanie, zaleci odpowiednie Klienci muszą lepiej wartość pieniądza, wybrać wygodne i praktyczne akcesoria.

Aluminium przemysłowego jest szeroko stosowany w szerokim zakresie wszechstronności, jest przyjazny, łatwy montaż i demontaż, oszczędzając czas i długi okres eksploatacji jest znany. Profile aluminiowe przemysłowe, specyfikacje, nadaje się do wszystkich rodzajów urządzeń mechanicznych; nie spawania, łatwo dostosować rozmiar, łatwa zmiana struktury; Tolerancja wymiarowa wymagania ścisłej, wysoki wykończenie powierzchni wymagania; prace montażowe wygodny i wydajny, wysokiej wydajności.

Zastosowanie do zakresu stosowania: linie produkcyjne, rurociąg pracy tabeli, ścianki działowe, ekrany, ogrodzenia przemysłowe i różne ramy, wyświetlić stoisko, półki, pokrywy Uszczelnienia mechaniczne kurzu i tak dalej.