Skontaktuj się z nami

Tel: + 86-20-81716752

Faks: + 86-20-86519325

Tłum: +8613533180895

E-mail:Cathy001@gdbahe.com

Dodaj: Budynek 51, 1850 Chuangyi ogród nr 200 wschód Fangcun Avenue, Liwan District, Kanton, Chiny

Blachy blachy aluminiowej na wymagania dokładności Sep 11, 2017

W normalnych okolicznościach okleina aluminium jest partia numeru produkcji, a następnie do budowy instalacji, a następnie kolejnej partii produkcji i przetwarzania. W tym kontekście wymaga to, że produkcja i przetwórstwo aluminium okleina produktów nie może być zbyt dużo błędów. Na początku trochę błędów, powoli zgromadził, to sprawi, że z tyłu aluminium fornir przetwarzania i problemy jeszcze zainstalowana.

W przetwarzanie aluminium okleina, w rzeczywistości, istnieją kraje związane na zalecane wymienionych norm są bardzo wyraźnie wymienione w odpowiednich parametrów przepisów, takich jak rozmiar aluminium okleina, specyfikacje są długie i szeroki, gruby, składane wysokość, o przekątnej różnica i tak dalej. Długość i szerokość określić podstawowy kształt okleina z aluminium, podczas gdy grubość wpływa na wydajność całego okleina. Niezależnie od wersji fornir błąd grubość powinna być kontrolowana w 0,1 mm. A błąd maksymalny dozwolony dla długości i szerokości 1 mm gdy wymiary długość i szerokość okleiny aluminium są mniej niż 2000 mm. Gdy długość i szerokość jest większa niż 2000 mm, błąd nie może przekraczać 1,5 mm.

I wysokości okleina aluminium, to i rozmiar okleina aluminium nie ma niektórych relacji, więc przepisów nie może przekraczać 0,5 mm dla aluminium płyta przekątnej błąd dopuszczalny zakres, to długość okleina aluminium jest mniejsza niż 2000 Mm , wyrazić zgodę na obecność błędu 2 mm, długość jest większa niż 2000 mm, następnie błąd może nie przekracza 3 mm.

Blachy blachy aluminiowej jest tworzona przez pracowników technicznych w procesie produkcji, może dokonać obróbki z blachy aluminiowej, ma pewnego błędu, blachy aluminiowej blachy na potrzeby kontrolowania tego błędu w rozsądnym zakresie , więc produkcja i przetwórstwo aluminium okleina musi być w ścisłej zgodności z przepisami Państwa wymagania dokładności do zapewnienia, że produkt zakwalifikowany.